V Bratislave objavila polícia ďalšie bezvládne telo mladej ženy. Prípad 28-ročnej Bratislavčanky však podľa slov policajnej hovorkyne nemá mať žiadny súvis s predchádzajúcou beštiálnou vraždou Violy (†34)!

V Bratislave objavila polícia vo štvrtok ráno ďalšie telo mladej ženy bez známok života. Hrozný pohľad sa naskytol hliadke v časti Trnávka: „Dnes v ranných hodinách (krátko po 07.00 hod) bola hliadka Policajného zboru privolaná k nálezu tela ženy bez známok života v Mestskej časti Bratislava – Trnávka. Na mieste sa nachádzali záchranári, ktorí poskytli žene potrebnú pomoc, avšak život ženy sa prinavrátiť nepodarilo,“ uviedla policajná hovorkyňa KR PZ v Bratislave Lucia Miháliková.

Polícia tiež uviedla, že obhliadajúci lekár po dôkladnej prehliadke vylúčil cudzie zavinenie a nariadil aj pitvu. Mŕtve telo patrí 28-ročnej Bratislavčanke a polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

Zároveň dôrazne vylučujú akúkoľvek spojitosť smrti mladej ženy s beštiálnou vraždou Violy, pri ktorej sa začína objavovať prvý možný motív zavraždenia: „Tak, ako odznelo na dnešnej tlačovej besede, tento prípad nemá žiadnu spojitosť s vyšetrovaním prípadu zabitej ženy zo dňa 11.11.2019,“ dodáva polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: KR PZ v Bratislave │ Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky