V súčasnosti veľmi populárny slovenský televízny seriál Dunaj, k vašim službám je akousi obdobou Zlatej labute, ktorá je pre zmenu obľúbená v susednom Česku. Najnovšie správy hovoria o tom, že prekonal rekord sledovanosti.

Dobový romantický seriál Dunaj, k vašim službám sa na obrazovkách televízie Markíza teší solídnemu diváckemu úspechu. V utorok 6. februára 2024 ho malo v hlavnej cieľovej skupine 13-55 rokov vidieť absolútne najviac divákov od jeho uvedenia do vysielania v januári 2023.

Zároveň sa v oboch hlavných cieľových skupinách stal suverénne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc. Premiérová epizóda 5. série Dunaja v komerčnej cieľovej skupine 13-55 dosiahla rekordný rating 9,8 % a zároveň vyrovnala tretí najvyšší podiel na trhu 29,9 % v rámci všetkých doterajších sezón.

Ste fanúšikmi seriálu Dunaj? TIETO SLOVÁ vás veru nepotešia!

Ako uvádza web Novinky.sk, konkurenčný seriál Nemocnica vysielaný na JOJke mal podiel 15,3 % v skupine 13-55, český krimiseriál Miesto zločinu České Budějovice na Jednotke RTVS podiel 6,6 % a 8,0 % vo vekovej skupine 13-55. Úvodnú časť novej série Dunaj, k Vašim službám videlo 558-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj | Foto: IG/tvmarkizaofficial, Novinky.zoznam.sk