Vážna dopravná nehoda sa udiala v stredu 24. januára v Žiline, kde sa zrazili dva kamióny s osobným autom a ďalšími vozidlami. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky. 

K nešťastiu malo dôjsť na Košickej ulici krátko po 16.30 h. Po zrážke dvoch kamiónov s osobným autom a ďalšími vozidlami, zostalo práve osobné auto zakliesnené medzi dvomi kamiónmi. Na mieste udalosti zasahuje množstvo hasičov, záchranárov i policajtov.

Podľa informácií operačného strediska HaZZ v Žiline boli k nehode vyslaní ôsmi hasiči na dvoch vozidlách a neskôr vyslali ďalšie dve vozidlá.

“Cesta je v smere na Ľavobrežnú aj z Ľavobrežnej neprejazdná, kolóny sa tvoria od diaľnice D3 do Žiliny a v opačnom smere už od Vrútok,” píše portál zilinak.sk.

Ako ďalej uvádza zilinak.sk, zvyšné smery by mali byť prejazdné, vodiči však musia aj naďalej rátať s tvorbou kolóny. Podľa predbežných informácií mal mať jeden z vodičov kamiónu zdravotné ťažkosti, čo spôsobilo aj dopravnú nehodu. Vozidlo zakliesnené medzi nákladnými autami by mala byť dodávka značky Renault a vodič z nej údajne vyšiel po nehode sám von.

Fotografie z dopravnej nehody si môžete pozrieť =TU=

Zdroj: zilinak.sk, ilustračné foto/Facebook Prezídium Hasičského a záchranného zboru