Iba začiatkom augusta sme informovali o šokujúcej reportáži Kristíny Kövešovej, pričom v týchto dňoch prichádzajú zo známeho miesta z bratislavskej Vrakune novinky. Polícia Slovenskej republiky informuje o zásahu pod názvom „Penthouse“. 

Kriminálna polícia Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave spolu s PPÚ-čkarmi zasahovala 10. augusta v bratislavskej Vrakuni na sídlisku, ktoré je známe nelegálnou aktivitou. V akcii zameranej na drogovú trestnú činnosť vykonali policajti na Stavbárskej ulici domové a osobné prehliadky.

Celkovo bolo zaistené väčšie množstvo tvrdých drog, ktoré boli následne zaslané na expertízne skúmanie. „Zo zaisteného a zatiaľ preskúmaného množstva by bolo možné podľa znaleckého posudku pripraviť 2765 jednorazových dávok v celkovej hodnote 10 526,- eur,“ informuje polícia SR.

53–ročná Naďa D. z Bratislavy a 52–ročný Dušan D. čelia obzvlášť závažnému trestu zo závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Za tento skutok im v prípade preukázania viny pred súdom hrozí trest odňatia slobody na 10 rokov až 15 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol | Foto: YT/Startitup, tvnoviny.sk