Vo štvrtok 24. mája došlo v čase krátko pred 15.00 h došlo v kruhovom objazde pod Prístavným mostom v Bratislave k dopravnej nehode, účastníkom ktorej boli autobus MHD a osobné motorové vozidlo zn. Volkswagen Golf.

Podľa slov hovorcu KR PZ v Bratislave Michala Szeiffa z doposiaľ presne nezistených príčin došlo v kruhovom objazde k zrážke autobusu MHD, ktorý prechádzal objazdom v smere na Bajkalskú ulicu a osobného motorového vozidla zn. Volkswagen Golf, ktoré prechádzalo objazdom v smere do mestskej časti Petržalka.

„Zrážkou utrpeli celkovo 4 osoby zranenia, s ktorými boli prevezené k ošetreniu do jednej z bratislavských nemocníc. Prítomnosť alkoholu nebola u vodičov vykonanou dychovou skúškou preukázaná. Celková škoda spôsobená nehodou bola predbežne vyčíslená na cca. 12.000 ,- €,“ uviedol Szeiff.

Vyšetrovaním presných príčin ako aj okolností ktoré tejto dopravnej nehode predchádzali sa v súčasnej dobe zaoberá príslušný útvar krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave. „Z dôvodu odstraňovania následkov ako aj dokumentovania tejto dopravnej nehody je premávka v tomto úseku na nevyhnutne potrebný čas usmerňovaná príslušníkmi Policajného zboru, a zároveň je v súčasnosti uzavretý zjazd z Prístavného mosta v smere na Bajkalskú ulicu,“ uviedol na záver Michal Szeiff z KR PZ v Bratislave.

Zdroj/Foto: Facebook PZ SR, KR PZ Bratislava