Veľká Británia sa vo veľkom pripravuje na oslavy životného jubilea svojej panovníčky, ktorá 21. apríla oslávi 90. narodeniny. Pri tejto veľkolepej príležitosti vznikol aj dokument, ktorý pribižuje vzťahy v kráľovskej rodine.

[sociallocker]Jej najbližší v ňom odhalili verejnosti zaujímavé postrehy, vyzdvihujúce ich kráľovnú, ktorá je zároveň najdlhšie vládnucou panovníčkou Spojeného kráľovstva. Napríklad vojvodkyňa z Cambrige v dokumente porozprávala, ako kráľovná zareagovala na informáciu, že druhé očakávané bábätko bude dievčatko. Podľa jej slov bola natoľko nadšená, že po pôrode a následnom návrate do Kensingtonského paláca, bola úplne prvá, ktorá prišla malú Charlotte navštíviť.

rodina

Vynikajúci vzťah má aj s princom Georgom, ktorému často necháva v postieľke nejaký milý darček. Kate tiež prezradila ako volá George svoju prababku. Jej kráľovskej výsosti jednoducho začal hovoriť Gan-Gan, čo je v jeho podaní skrátený tvar anglického slova great-grandmother, teda prababička.

Aj vďaka týmto informáciám môžeme vidieť ako kráľovná Alžbeta nadovšetko miluje svoju rodinu a je pre ňu nesmierne dôležitá.

Zdroj: vanityfair.it | Foto: sociálne siete [/sociallocker]