Aktuálna téma číslo jeden nie je Covid-19, ba dokonca ani očkovacia lotéria. Po finálovom večeri Miss Slovensko 2021 sa rozpútal konflikt o vzorci ženskej krásy, v ktorom figurovala najmä komička Simona Salátová a časom sa k nej pridali aj ďalší, vrátane političky na materskej dovolenke Moniky Beňovej.

Ideálnym ženským mieram by mal dopomôcť aj zázračný drink kolagén, ktorý so Zuzanou Strausz Plačkovou namiešala, propagovala a predávala aj Jasmina Vrbovská Alagič. Tá sa na sociálnej sieti vyjadrila k jeho účinkom: „Ja môžem žrať pizzu na večeru, lebo ju vďaka kolagénu odvodním. Tak ako vy všetky, ktoré ste vykúpili aj poslednú dávku kolagénu,“ prehlásila moderátorka najväčšej česko slovenskej talentovej súťaže.

Jasmina však po tejto propagácii výrobku dostala studenú sprchu od najznámejšej slovenskej fitnesky Zory Czoborovej: „Verte mi, že neexistuje žiadna zázračná tabletka, žiadny zázračný drink, žiadny zázrak, ktorý to za vás urobí. Je to len naozaj poctivá práca, že ste ochotní na sebe makať a že ste ochotní si prispôsobiť zdravú stravu,“ hodnotí Zora Czoborová.

Jasmina však zakrátko dala veci do poriadku a svoje prehlásenie o kolagéne ozrejmila: „Hádam ni­kto nepochybuje, že to bol vtip? Musím sa priznať, že som absolútne nepredpokladala, že takúto obrovskú nadsázku by mohol niekto vziať ako serióznu informáciu. Navyše som toto story publikovala v čase, keď bol kolagén už niekoľko dní beznádejne vypredaný,“ povedala Jasmina pre Nový Čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový čas | Foto: IG/jasmina_alagic, zoraczoborova