Jasmina Alagič Vrbovská už neraz pobavila fanúšikov vyjadreniami o jej vzťahu s Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským. Najnovšie však počas rozhovoru vo Fun Rádiu prezradila malý detail, akým pobavila aj prítomných moderátorov.

Jasmina je jednou z najúspešnejších slovenských moderátoriek, a i keď mnohí neprajníci jej úspech často pripisujú práve manželstvu s majetným raperom, opak je pravdou. Alagič za popularitu vďačí predovšetkým svojmu humoru a úprimnosti, ktorú predviedla aj počas najnovšieho rozhovoru s Adelou Vinczeovou a Matejom „Sajfom“ Cifrom.

„Čo patrí do vašej komunikácie, ktorá je možno tak pripečená?“ Adela sa spýtala zvedavo, na čo sa jej dostala veľmi humorná odpoveď. „On je taký láskavý, láska sem, láska tam,“ začala Alagič s tým, že čo sa týka komunikácie, je to práve ona, kto v ich vzťahu ťahá za kratší povraz a zvláštne výrazy by ste mohli čakať skôr od nej.

Následne dokonca prezradila aj prezývku, akou Rytmusa očastuje po príchode do spálne. „Kopeckrát dojdem do postele a poviem: ,Čo to tu vylihuješ, ty tepľoško?'“ Smiala sa nielen Jasmina, ale i samotní moderátori. Tí následne spolu s aktuálnou tvárou talentovej šou uviedli, že za daným výrazom netreba hľadať žiadne urážky voči tejto komunite, jedná sa o čisto interný humor celebritnej dvojice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Video: Instagram/Jasomfunradio l Foto: Instagram/Jasmina_Alagic