Šoubiz Alagičová, ber mikrofón a šup do štúdia! Diváci i porota sú z...

Alagičová, ber mikrofón a šup do štúdia! Diváci i porota sú z jej speváckeho výkonu nadšení!

Ako sa zdá, Jasmina Alagič toho v sebe ukrýva viac než len balkánsky temperament a schopnosť stáť pre televíznymi kamerami. Tak ako prirodzene totiž pôsobí na obrazovke, tak prirodzene dokáže čarovať aj so svojim hlasom, ktorým neprekvapila len porotu šou Tvoja tvár znie povedome, ale aj televíznych divákov.

Niet ani najmenších pochýb, že hlavnou hviezdou aktuálneho ročníka šou Tvoja tvár znie povedome je partnerka Patrika Rytmusa Vrbovského a moderátorská hviezda Jasmina Alagič. Diváci boli mimoriadne zvedaví na hlasový a tanečný prejav ženy, ktorá nahradila miesto v srdci rapera po speváckej dive Dare Rolins.

Kým niektorí zrejme čakali, že hudobné čísla 29-ročnej krásky budú fiaskom a pred kamerami sa poriadne strápni, ostali poriadne zaskočení. Aj hluchý totiž musí počuť, že Jasmina má hlasový potenciál a kvalitnejší prejav než množstvo (nielen) slovenských profesionálnych speváčok.

Na to, že ide o moderátorku a nie profíčku, ktorá by pravidelne skúšala a cíbrila svoj spev, jej hlboký a pevný hlas s jemným šelestom je skutočným prekvapením aj pre skúsených hudobníkov. Kým doposiaľ boli mnohí Slováci rozdelení ohľadom Jasminy na dva tábory, zdá sa, že sympatická brunetka si pomaly, ale isto predsa len získava väčšiu časť publika, ktorá je z jej výkonov doslova nadšená. Nuž, Patrik by rozhodne neurobil krok vedľa ani v prípade, že by svoju lásku požiadal o hudobnú spoluprácu. Nemyslíte?

Vystúpenie Jasmíny, ale aj všetkých ostatných súťažiacich, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Tvojatvarzniepovedome, JasminaAlagic | Video: YouTube