Americký sitkom Dva a pol chlapa si okamžite získal milióny fanúšikov po celom svete. Od poslednej klapky však ubehli štyri roky a seriálový Alan Harper sa zmenil na nepoznanie. Aj napriek tomu má však po svojom boku krásnu ženu.

Poznávacie znamenia obľúbeného herca Jona Cryera boli hladká tvár, farebné pruhované tričká a nevinný úsmev. Seriál sa udržal na televíznych obrazovkách neuveriteľných 12 rokov, pričom sa práve Alan stal jednou z ústredných postáv sitkomu.

Dnes už 53-ročný herec vymenil svoje husté krátke vlasy za plešinu, na ktorej sa mu sem-tam zjaví nejaký ten menší vlasový porast. Jeho oholenú bradu vystriedali, naopak, fúzy. Vek sa tak na ňom výrazne podpísal, no aj napriek tomu je v šťastnom vzťahu.

Aj keď seriálový Alan nemal príliš šťastie na ženy, ktoré ho pravidelne opúšťali, v súkromnom živote je to úplne iný príbeh. Jon s manželkou Lisou Joyner totiž tvorí pár krásnych dvanásť rokov, pričom hercova milovaná polovička pracovala ako reportérka korporácie FOX. 52-ročná dáma má rada módu a nemá problém ani s odvážnejšími kúskami, ktoré si však môže dovoliť, keďže aj v tomto veku vyzerá fantasticky!

Zdroj: Instagram/Mslisajoyner |  Foto: Instagram/Mslisajoyner, Facebook