Známa speváčka a multiinštrumentalistka je neodmysliťelnou súčasťou hudobnej scény už od 90. rokoch. Mnoho ľudí po celom svete sa dotkla svojou muzikou, no v súčasnosti dala hudbu bokom a “presedlala” na materské povinnosti.

[sociallocker]Alanis Morissette začala svoju kariéru v mladom veku a darí sa jej až doteraz. Okrem úžasného hlasu dostala do vienka aj talent na mnohé hudobné nástroje. Speváčka ovláda hru na gitare, piane či na flaute. Od začiatku svojej úspešnej kariéry bola na viacerých svetových turné, aby sa mohla stretnúť so svojimi vernými obdivovateľmi.

V súčasnosti je z 42-ročnej muzikantky už manželka a matka dvoch detí. S manželom, ktorý sa taktiež pohybuje v hudbnom priemysle, majú jedného syna a dcérku. Alanis je aj napriek materským povinnostiam aktívna aj na svojom účte na Instagrame, na ktorom sa prednedávnom pochválila krásnou rodinnou fotkou. Keďže bol v Amerike sviatok zvaný Deň Vďakyvzdania, tak aj známa interpretka dala svetu vedieť, za čo je vďačná.

Na pridanej snímke je so svojim partnerom, oboma deťmi a zároveň celému svetu ukázala, že aj s nenalíčenou tvárou doslova žiari. Alanis proste materstvo pristane! 🙂

al

Foto: Instagram
[/sociallocker]