Alec Baldwin zabil kameramanku a zranil režiséra: Prvé vyjadrenie!

Dátum:

Celý svet šokovala tragédia, ku ktorej došlo počas natáčania nového filmu v Novom Mexiku. K nehode došlo vo štvrtok (21. októbra) v poobedňajších hodinách, keď mal populárny herec Alec Baldwin namieriť zbraň priamo do kamery a vystreliť.

K tragédií došlo na pľaci pripravovaného westernového filmu Rust. V jednej zo scén mal herec Alex Baldwin namieriť priamo do kamery a stlačiť spúšť, pričom sa v zbrani mali nachádzať slepé náboje. 42-ročná kameramanka Halyna Hutchins však bola postrelená a po prevoze do nemocnice zomrela. 48-ročný režisér Joel Souza bol taktiež zasiahnutý a momentálne bojuje o život.

63-ročný herec mal byť po incidente v šoku a neustále sa pýtal: ,,Prečo ste mi dali nabitú zbraň?!“ Novinári ho následne zachytili pred policajnou stanicou v Santa Fe, pričom plakal. Napokon zverejnil prvé vyhlásenie od tragédie. ,,Neexistujú slová, ktoré by vyjadrili môj šok a smútok v súvislosti s tragickou nehodou, ktorá si vyžiadala život Halyny Hutchins, manželky, matka a našej hlboko obdivovanej kolegyne,“ napísal.

Sedemnásobný otec je rozhodnutý zistiť, čo sa presne stalo. ,,Plne spolupracujem s políciou pri vyšetrovaní toho, ako k tejto tragédií došlo, a som v kontakte s jej manželom a ponúkam jemu, ako aj jeho rodine, svoju podporu. Moje srdce je zlomené pre jej manžela, ich syna a všetkých, ktorí Halynu poznali a milovali,“ dodal zúfalý umelec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Twitter/AlecBaldwin  |  Foto: Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...

Zásah Matoviča do politických diskusií? Neuveríte, čo mu prekáža!

Igor Matovič sa svojimi kontroverznými nápadmi rozhodol poriadne rozvíriť...