Po poslednom dueli musela farmu opustiť Alena, ktorá prehrala v súboji s Lulou tesne 1:2. Ihneď sa začali viesť diskusie, koho asi tak určila za farmára týždňa a padlo aj niekoľko tipov. 

Po Aleninom odchode nastal na farme kľud a ako sa vyjadrili farmári, ostalo hlavne tichšie, nakoľko práve Alena mala vždy veľa rečí a okolo všetkého rozprávala. Po dueli sa rozhodli opekať a vypili aj víno, ktoré vyjednali pred pár dňami na jarmoku. Každý si večer pochvaľoval a dokonca zazneli slová, že vládla rodinná atmosféra.

S Kvetkiným príchodom začali byť všetci netrpezliví a boli zvedaví, koho určila Alena za nového farmára týždňa. Väčšina sa zhodla na tom, že to bude buď Lucia alebo Miro, iné mená vopred vylúčili. V liste sa samozrejme, Alena nezabudla zmieniť s tým, že keby mala o niekoľko kíl menej, určite by sa klada zlomila pod niekým iným a ona by zo súťaže nevypadla, na čo všetci len nechápavo krútili hlavami.

Za nového farmára týždňa nakoniec určila Mira, ako to aj všetci vopred predpokladali, a tak to bude už jeho tretie “šéfovanie” na farme. Uvidíme, ako mu to pôjde.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook