Alex Mináriková sa na začiatku natáčania Farmy prezentovala divákom ako zodpovedná a pracovitá žena. Napokon sa však do povedomia fanúšikov dostala vďaka neustálym konfliktom a vzťahom so Šimonom Koleňom, ktorého viacerí považovali za favorita štrnástej série reality šou.

Alex Mináriková bola zo začiatku tichá a svoje názory prezentovala iba pred kamerami. Po pár týždňoch sa však osmelila, a dokonca mala neustále konflikty s Natáliou Lenártovou, s ktorou si od samého začiatku nepadli do oka. Napäté vzťahy gradovali aj s Giulianou, keďže sa so Šimonom zaplietla ako prvá.

Fanúšikovia sa preto 22-ročnej blondínky opýtali, čo si myslí o neustálych útokoch Giuliany na jej osobu a frajera. Alex zdôraznila, že jej vyjadrenia vôbec nerieši a nemá záujem sa venovať obvineniam brunetky. Dokonca si ju zablokovala na sociálnej sieti. Aj z tohto dôvodu sa rozhodla, že nebude natáčať pokračovanie s názvom ,,Život po Farme“.

Majiteľka salónu pre psov vzápätí uviedla, že sa už nemieni pred kamerami hádať, aby zdvihla televízii Markíza sledovanosť. ,,Už ma nebaví Markíze naháňať vlastne čísla a sledovanosť, pretože fakt ľuďom ide len o tieto hádky a už mám plné zuby celej Markízy, fakt, akože extrém,“ vyhlásila Pezinčanka, ku ktorej sa Šimon čoskoro presťahuje. Bývalá farmárka zrejme zabudla, že účinkovaním v reality šou získala veľkú pozornosť, pričom ju na sociálnej sieti sleduje viac ako 50-tisíc ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/alex_minarikova | Foto: YT/TV Markíza, FB/TV Markíza, IG/farma.markiza