Pred pár dňami sa udiala tragédia, ktorá otriasla širokou verejnosťou. Blízka rodina mladej ženy bola totiž prebudená búchaním na dvere zo strany polície, pričom muži zákona oznámili matke zdrvujúcu správu. Nikomu by nenapadlo, že usmiata blondínka by bola schopná siahnuť si na život.

Alexandra Wilshaw († 21) študovala na univerzite v anglickom meste Durham. Bola fantastickou študentkou, energickou roztlieskavačkou a rada bola obklopená dobrými priateľmi. O to viac ich šokovalo, keď sa vždy pozitívne naladené dievča rozhodlo obesiť vo svojej internátnej izbe.

Jej spolužiaci ju našli a privolali záchranku. 21-ročná žena bola okamžite prevezená do nemocnice, kde ju umiestnili na jednotku intenzívnej starostlivosti. Vtedy zaklopala nič netušiacej matke Carole Fawkes na dvere polícia, ktorá ju informovala, že jej dcéra bojuje o život.

Aj napriek snahe lekárov sa Alexandru nepodarilo zachrániť. Keď rodina vypratávala izbu študentky, našli jej súkromné denníky či odkazy, podľa ktorých trpela ťažkými depresiami. ,,Nikdy sme si nevšimli, že by bolo niečo zle. Vždy, keď sme sa s ňou rozprávali cez Facetime, vyzerala byť v poriadku. Vždy vravela, že jej je fajn a bola veselá,” smutne povedala trúchliaca matka pre sun.co.uk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sun.co.uk  |   Foto: Facebook/Alexandra Wilshaw, YouTube