Obľúbená moderátorka televíznej relácie Top Star Alexandra Orviská priviedla na svet svoje druhé dieťatko. Chlapčeka porodila za veľkou mlákou hokejistovi Jaroslavovi Janusovi, pričom po boku dvojnásobnej maminy po celý čas stála dcéra Viktória.

Alexandra si pravidelné pobyty v New Yorku užíva už tradične so svojou dcérou, ktorá onedlho oslávi štrnáste narodeniny, pričom obe sú do mesta zamilované až po uši. Tentokrát sa na zaoceánsky výlet vybrali z jasného dôvodu, a to priviesť na svet chlapca a dopriať mu cudzinecký pas.

Ako na sociálnej sieti informovala samotná moderátorka, s hokejistom Jaroslavom Janusom sa stali iba pred pár hodinami hrdými rodičmi svojho prvého spoločného potomka. Jonatan sa narodil 27. januára v ďalekej Amerike rovnako, ako jeho staršia sestra Viktória. Obaja sa tak môžu pýšiť americkým občianstvom, ktoré im v budúcnosti môže otvoriť mnohé životné dvere.

Dcéru Viktóriu má pritom tvár TV JOJ s bubeníkom Martinom Valihorom, ktorý žije po boku partnerky Natálie Germani. Dvojica spolu vychováva takmer ročnú dcérku Zunu, pričom s expartnerkou a jej priateľom si udržiavajú závideniahodné priateľské vzťahy. Šťastnej rodinke srdečne GRATULUJEME!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/A.O.,V. | Foto: IG/alexandraorviska, katarinaslesar