Postava učiteľky Alice nezožala medzi divákmi obľúbeného seriálu Oteckovia príliš pozitívne ohlasy. Anna, manželka herca Roba Jakaba, má však pre všetkých jasný odkaz!

Seriál Oteckovia zbožňuje celé Slovensko a obľube sa teší aj postava Lindy v podaní Márie Bartaloš. Tá však už čoskoro odíde na materskú dovolenku a televízia tak musí už teraz divákov pripraviť na nadchádzajúce zmeny. Takou bol najmä príchod novej pani učiteľky Alice.

Práve Alica je však tŕňom v oku a diváci jej postavu neznášajú: „Už teraz mi je tá nová učiteľka nesympatická,“ bol jeden z mnohých negatívnych ohlasov. Alicu hrá v seriáli manželka známeho herca Roba Jakaba, Anna Rakovská Jakab, ktorá doposiaľ na obrazovkách príliš často nebola.

Anna má ale na celú vec jasný názor a divákom odkazuje jediné: „Chápem to. Možno aj preto, že tiež sledujem nejaké seriály a viem, že ako diváčka tiež vnímam ťažšie, keď vymenia postavu. Hlavne, ak mi bol niekto sympatický a zrazu je fuč, tiež mi zo začiatku prekáža, keď ho nahradia,vyjadrila pre Plusku pochopenie so slovami, že si možno len treba zvyknúť. Na záver tiež so smiechom dodáva, že nemôže za to, koho si na kastingu vybrali: „Snažím sa, ako viem. Chcem tú postavu vybudovať, aby bola iná,“ navnaďuje na ďalší vývoj.

Postavu Alice si diváci neobľúbili

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, TV Markíza