Koncom októbra minulého roka pobúrila verejnosť informácia o dopravnej nehode Borisa Kollára, s ktorým sa mala v štátnej limuzíne prevážať bývalá účastníčka súťaže krásy. Misska Miroslava Fabušová vyviazla z nešťastia s viacerými zraneniami, pričom len pred pár dňami mala incident s vozidlom opäť.

Tentokrát ju však polícia prichytila za volantom pod vplyvom alkoholu! Opitej brunetke mali počas prehliadky zástupcovia štátneho orgánu namerať v dychu 1,33 promile, na základe čoho skončila za mrežami. Fabušová, ktorú len prednedávnom fyzicky napadol neznámy muž, sa v utorok (23. februára) napokon postavila pred sudcu v roztrhaných rifliach, kedy spoznala svoj trest.

Ako uvádza denník Nový Čas, Kollárova kamarátka dostala podmienku a bol jej odobratý vodičský preukaz. Napriek skutočnosti, že nafúkala 1,33 promile, tvrdila, že išlo len o zostatkový alkohol, ktorého si nebola vedomá a v osudný moment mala namierené na covid test.

„OS Bratislava III dňa 23. 02. 2021 rozhodol tak, že odsúdil obvinenú Miroslavu Fabušovú k trestu odňatia slobody vo výmere 6 mesiacov s podmienečným odkladom na skúšobnú dobu 18 mesiacov. Zároveň uložil trest zákazu činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlo na dobu 18 mesiacov. Rozhodnutie je právoplatné,” uviedol hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/mirkafabus, cas.sk