Správa, že jeho milovaného dieťa bude musieť bojovať s rakovinou, zlomí každého rodiča. Je to tvrdý a dlhý boj plný bolesti a trápenia pre dospelého človeka, nie ešte pre dieťa. Uvedomuje si to aj známy muž, ktorý však nestráca nádej a svojmu synovi mieni byť pevnou oporou v tých najhorších chvíľach.

Amerického iluzionistu Christophera Nicholasa Sarantakosa poznajú ľudia pod prezývkou ,,Criss Angel“. Jeho show MindFreak žne obrovské úspechy nielen za veľkou mlákou, ale aj po celej Európe. Aj keď mal kúzelník svojho času búrlivé obdobie, dnes je 51-ročný muž vzorným manželom a otcom.

Pred pár dňami však šokoval fanúšikov mimoriadne smutnou správou. Zdravotný stav jeho 5-ročného synčeka Johnnyho sa totiž opäť zhoršil. ,,Detskú rakovinu mu diagnostikovali ešte predtým, ako dovŕšil dva roky. Teraz, po takmer troch rokoch liečby, sa choroba znova vrátila. V pondelok bude musieť ísť naspäť do nemocnice,“ napísal zronený Criss.

Známy kúzelník však verí, že všetko nakoniec dobre dopadne, pričom inú možnosť si ani nepripúšťa. Dokonca je rozhodnutý bojovať proti detskej rakovine, čo si vytýčil ako celoživotný cieľ. V blízkej budúcnosti plánuje zorganizovať ďalšiu charitatívnu akciu, kde mieni vyzbierať 5 miliónov dolárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com  |  Foto: Instagram/crissangel, Pixabay, depositphotos.com  |  Video: Instagram/crissangel