Kim Kardashian West v bielych šatách.

Život hviezdy nie je vždy ľahký. Paparazzi večne za pätami, „otravní“ fanúšikovia na sociálnych sieťach, nekonečné večierky, premiéry a párty. Svoje o tom vie americká hviezdička Kim Kardashian West. Tá si na tohtoročné Met Gala vzala šaty, ktorých výber pravdepodobne počas večera niekoľkokrát oľutovala. Vyjadrila sa o nich, že jej spôsobili najväčšiu bolesť, akú kedy zažila!

Kým výrobcovia slávnych šiat Mugler vytvárali svoje umelecké dielo zo silikónu (čo im zabralo vyše 500 hodín času), Kim sa pripravovala na deň, kedy si ich oblečie. A že to nebola jednoduchá príprava! Niekoľko týždňov pred ním totiž musela navštevovať špeciálne kurzy dýchania v korzete, aby v maximálne tesných šatách dokázala vydržať celú noc. To, že by to nezvládla, však nebola ani zďaleka jej najväčšia obava.

Kim si na pekné veci potrpí. To, že kvôli nim niekedy aj trpí, je už druhá vec.

Krásne šaty ako mučiaci nástroj

„Ak budem musieť ísť na toaletu, bude to skrátka problém. Prinajhoršom to pustím do spodného prádla a nohy mi následne utrie sestra,“ povedala Kim tesne pred májovým Met Gala a nezabudla dodať, že vôbec nežartuje. V tom čase ešte nevedela, že priliehavé šaty jej okrem tohto hendikepu prinesú aj veľa bolesti. Ozdoby pripomínajúce kvapky vody, ktoré z nich viseli, jej údajne spôsobovali otrasné muky, podobne ako mimoriadne ostré uzlíky, ktoré ich tvorili a celú noc ju bodali do tela. Inak to nebolo ani so strihom samotným. „Raz vám ukážem fotky toho, čo mi tie šaty urobili na chrbte a páse!,“ posťažovala sa Kim s tým, že keď sa vyzliekla, nemohla veriť vlastným očiam. Pohľad na modriny a pomliaždeniny určite nebol ničím príjemným. Zdá sa však, že sama „Kardashianka“ vie zo všetkých najlepšie, že na starom známom „pre krásu sa musí trpieť“ predsa len niečo je.

Šaty, ktoré jej spôsobili mimoriadnu bolesť, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/kimkardashian, Instagram/mosthighculture