Známy americký country spevák prežíva v týchto dňoch obrovskú bolesť. Pri tragickej udalosti totiž spolu s manželkou prišli o svojho milovaného 3-ročného synčeka Rivera. Ten sa mal utopiť v záhradnom bazéne. 

Známy americký country spevák Granger Smith, ktorého hity majú na YouTube milióny zhliadnutí, prežíva bolesť, akej sa obáva každý rodič. Spolu so svojou manželkou Amber totiž prišli o svojho milovaného synčeka Rivera. 3-ročný chlapček sa mal utopiť v rodinnom bazéne, no bližšie informácie o tragédii nie sú známe.

Rodičia doposiaľ vychovávali svoje tri ratolesti (5-ročný Lincoln a 7-ročná London), no teraz sa musia zmieriť s najhoršou stratou. Granger sa so svojou bolesťou vyznal aj fanúšikom na sociálnej sieti: “Musím vám povedať neuveriteľnú správu. Prišli sme o nášho najmladšieho syna, Rivera Kelly Smith. Po tragickom incidente sa napriek obrovskej snahe lekárom nepodarilo zachrániť ho. Ja a Amber sme sa rozhodli, že po jeho rozlúčke darujeme jeho orgány, a tak dostanú iné detičky druhú šancu na život. Naša rodina je zdevastovaná, ale útechou nám je to, že sa teraz nachádza v nebíčku. Riv bol špeciálny. Radosť, ktorú nám dával, sa nedá vyjadriť a jeho svetlo bude navždy v našich srdciach. Milujte svojich blízkych. Nikdy sme neprechádzali ťažším obdobím ako je toto,” znejú smutné slová speváka. Vyslovujeme úprimnú sústrasť celej rodine.

Zdroj │ Foto: Instagram/grangersmith