Americký športový svet sa zahalil do smútku po zverejnení tragickej udalosti. Samovraždu spáchal známy a obľúbený krasokorčuliar. 33-ročný bývalý dvojnásobný šampión mal na to zrejme tento dôvod… 

Amerika je v smútku potom, čo médiá zverejnili tragickú novinku. Na život si siahol známy a obľúbený krasokorčuliar John Coughlin († 33), pričom správu potvrdila jeho zdrvená sestra. Mladý muž bol bývalým dvojnásobným národným šampiónom vo dvojiciach a tituly získal po boku Caitlin Yankowskas a neskôr po boku Caydee Denney.

Coughlin zomrel za záhadných okolností, no deň predtým mu podľa informácii denníka CNN zastavila národná krasokorčuliarska federácia jeho činnosť. Bližšie informácie k prípadu ale zatiaľ neboli poskytnuté. Smútok nad stratou už vyjadrila aj Medzinárodná korčuliarska únia: „Sme zdrvení správou o úmrtí dvojnásobného amerického šampióna Johna Coughlina. Vyjadrujeme úprimnú a hlbokú sústrasť jeho otcovi Mikovi, sestre Angele a zvyšku jeho rodiny. S rešpektom k rodine, nebudeme poskytovať ďalšie informácie,“ znie oficiálne stanovisko. Česť jeho pamiatke.

Zdroj: cnn.com │ Foto: Twitter, YouTube