Amerika je na nohách, odkedy sa na svetlo sveta dostala absolútne šokujúca novinka. Lady Gaga (33) má byť podľa zdroja z okolia tehotná a skrývať rastúce bruško. Otcom by podľa medializovaných informácii nemal byť nik iný ako Bradley Cooper (44), o ktorého vzťahu so speváčkou sa stále vedú polemiky. 

Toto nikto nečakal! Amerika je no nohách, odkedy sa prevalila šokujúca novinka, že Lady Gaga má byť tehotná. Talentovaná speváčka má podľa informácii amerického magazínu In Touch v požehnanom stave, ktorý ale zatiaľ pred verejnosťou skrýva. Otcom by podľa informácii nemal byť nik iný ako Bradley Cooper.

Vzťah tejto dvojice nie je doteraz poriadne objasnený, no faktom ostáva, že krátko po uvedení novinky „A Star is Born“ sa rozpadlo partnerstvo Gage, ktorá zrušila zásnuby s Christianom Carinom. Aktuálne má taktiež prebiehať aj búrlivý rozchod Coopera, ktorý ešte donedávna vychovával 2-ročnú dcérku Leu de Seine spolu s topmodelkou Irinou Shayk.

Hoci však zákulisné informácie hovoria o tajnom romániku dvojice a tehotenstve Lady Gagy, pričom práve speváčka mala údajne stáť za krachom Bradleyho vzťahu, portál Gossip Cop tieto tvrdenia zmietol zo stola: „Oslovili sme ľudí z okolia speváčky, ktorí potvrdili, že novinka nie je pravdivá. Sme tak presvedčení, že hviezdna dvojica nečaká bábätko a ani nemajú tajný románik,“ uvádza. Kde je napokon pravda, sa dozvieme zrejme časom. Samotná speváčka však v nedávnej talkshow na otázku moderátora, či má niečo s Bradleym, odpovedala stručným „nie“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: newidea.com, gossipcop.com │ Foto: Instagram/ladygaga