Anastasia utiekla z Ukrajiny: Vo svojich kufroch chcela prepašovať..!

Dátum:

Podľa údajov Organizácie spojených národov (OSN) muselo pred vojnou na Ukrajine utiecť viac ako 10 miliónov ľudí. Mnohí z nich mali iba pár minút na zbalenie si dokladov a pár osobných vecí. O to viac je prekvapujúce, že sa mladá žena rozhodla prejsť cez hranice s inými ,,pokladmi“.

Anastasia Kotvitska je jednou z mnohých Ukrajincov, ktorí utiekli z krajiny so strachom o svoje bezpečie. Mladá žena sa rozhodla prejsť cez maďarské hranice, no ukázalo sa, že svoj domov rozhodne neopustila skromne, pričom mala so sebou šesť kufrov.

Počas colnej kontroly mala v kufroch namiesto oblečenia 28 miliónov dolárov a 1,3 milióna eur v hotovosti. Snahu prepašovať obrovské množstvo peňazí potvrdili aj ukrajinské úrady. Podstatne ,,drahšia“ batožina bola zadržaná maďarskými colníkmi.

Odkiaľ však mala Ukrajinka také bohatstvo? Ukázalo sa, že je manželkou kedysi najbohatšieho muža na Ukrajine, a zároveň bývalého politika Igora Kotvitského. S jeho menom sa spája množstvo rôznych korupčných škandálov. Anastastia si zároveň zlízla tvrdú kritiku, keďže jej mnohí vyčítajú, že mohla toľkými peniazmi pomôcť svojim krajanom na zaobstaranie základných potrieb či liekov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Twitter/Nexta_tv  |  Foto: Twitter, FB/Anastasia Kotvitska

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...