Bývalý humorista Oliver Andrásy, ktorý sa roky podieľal na relácii Aj múdry schybí, si opäť nedával servítku pred ústa. 62-ročný moderátor mieni tentokrát hájiť česť svojho priateľa Maroša Kramára (61), ktorý sa v uplynulej epizóde relácie Inkognito postaral o poriadny škandál.

Maroš Kramár, ktorý je podľa vlastných slov veľkým milovníkom žien, pobúril verejnosť potom, čo sa na televízne obrazovky dostal zostrih z prestávky počas nakrúcania relácie Inkognito. V záverečných titulkoch tvorcovia programu zverejnili obraz, kedy sa maskérka Martina venuje svojej práci, zatiaľ čo ju herec ukazovákom šťuchá do pozadia. Predmetné laškovanie umelca znechutilo množstvo žien, ktoré sa nielen vo voľnom čase, ale aj na pracovisku stretávajú so se*uálnym obťažovaním. Kým za veľkou mlákou či mnohých európskych krajinách je táto téma otvorená a mimoriadne diskutovaná, na Slovensku je stále veľkým tabu.

Okrem samotnej vizážistky, ktorá považuje celú kauzu za zbytočne nafúknutú, sa k nešťastnému vysielaniu vyjadril aj riaditeľ televízie JOJ Marcel Grega. Ten mieni konanie Kramára dôsledne prešetriť, pričom samotný herec sa verejnosti nielenže neospravedlnil, no navyše ženám adresoval hulvátske slová. Tie najnovšie podporil aj bývalý humorista Oliver Andrásy, ktorý má evidentne potrebu svojsky komentovať mnohé spoločenské témy, ako aj kontroverzné potraty. Na sociálnej sieti Facebook totiž zverejnil odporný status, ktorým pobúril širokú verejnosť.

„Pamätám si, ako mi jeden lekár-kamarát rozprával historku, že u nich v nemocnici istý lekár obchytkával sestričky. Okrem jednej, lebo tá bola hrozne škaredá. Po nejakom čase prišlo na lekára udanie na riaditeľstvo nemocnice. A čo myslíte, kto to udanie napísal? Samozrejme tá jedna, ktorej sa nikdy nedotkol. Takže Maroš, drž sa a ži tak ako doteraz!“ napísal Andrásy. Jeho slová však šokovali mnohých Slovákov, ktorí na ňom nenechali nitku suchú. Apelovali predovšetkým na fakt, že on sám je dedkom niekoľkých vnučiek, pričom práve ony sa taktiež môžu stretnúť s rôznym druhom obťažovania.

„Ty hnusný starý dedo. Bola by som zvedavá, keby tebe obchytkávali vnučku/dcéru. Preboha, kde to žijeme?!“ rozhorčuje sa istá Erika, ku ktorej sa ostro pridáva i Katarína. „Olinko, som plná nadejí, že takéto názory už čoskoro vymrú s Vašou generáciou. A verím, že za toto sa za Vás hanbí vlastná rodina. Gratulujem, takto si Vás naša generácia bude pamätať. Humoristu – úchyláka bez rešpektu k ženám.“ Aby toho nebolo málo, svoj pohľad na danú tému vyjadrilo i množstvo mužov, ktorí vidia v slovách Andrásyho taktiež veľký problém. A aký máte názor na celú vec vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/O.A.