Počas štvrtkového Inkognita došlo k veľkému zmieru medzi vynikajúcou slovenskou herečkou Zdenkou Studenkovou (62) a jej dlhoročným (ne)priateľom Oliverom Andrásym (59). V priamom prenose ju doslova ohúril! 

Celý konflikt medzi kolegami a priateľmi Zdenou Studenkovou a Oliverom Andrásym naštartoval samotný Sajfa (Matej Cifra) ešte v roku 2010, kedy ju verejne urazil. Zdena bola taká naštvaná, že ho plánovala pohnať k súdu. V roku 2013 túto urážlivú (preňho vtipnú) historku spomenul v relácii Nikto nie je dokonalý, ktorú režíroval Oliver Andrásy. Sajfa sa však včas spamätal a poslal Zdene list, v ktorom sa jej úprimne ospravedlnil.

Čím urazil Sajfa Zdenu Studenkovú?

Moderátor popisoval situáciu, ktorá sa odohrala ešte v roku 2010 na odovzdávaní cien OTO. „Sedela tam za mnou a neustále frflala. Normálne som sa otočil, brnkol som jej po brade a hovorím: Zdeni, upokoj sa, zoberiem ťa tu hore do hotela, budeš pískať ako čajník,“ povedal Sajfa svoju historku v relácii Nikto nie je dokonalý.

Blondiak najskôr ospravedlnenie odmietal, no neskôr sa však spamätal a napísal Zdenke list, v ktorom sa jej verejne a úprimne ospravedlnil, dokonca dostala od neho kyticu na znak uzmierenia.

Čo s tým má Oliver Andrásy?

Reláciu Nikto nie je dokonalý režíroval samotný Oliver Andrásy, ktorého Zdenka brala ako dobrého priateľa. Ten však túto Sajfovu historku z relácie nevystrihol, čo Zdena zobrala ako podraz od kamaráta. Herečka tak bola podľa Andrásyho ešte viac naštvaná naňho, ako na samotného Sajfu.

Počas štvrtkovej relácie Inkognito sa však konečne všetko uviedlo na správnu koľaj. Oliver čakal stále na vhodnú príležitosť, kedy sa bude aj on môcť verejne ospravedlniť priateľke. Správna chvíľa nastala práve vo štvrtkovom Inkognite a Zdenke venoval kyticu ruží. Staré hriechy sa tak zažehnali a kamarátstvo medzi Oliverom a Zdenkou opäť pretrváva.

Zmierenie Zdenky a Olivera v Inkognite

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/TV JOJ