Snaží sa zbaviť sokýň? Alebo jej ide o niečo iné? To sú otázky, ktoré si kladú mnohí po tom, ako uvideli spoločnú fotku Andrey Heringhovej a Borisa Kollára. Aj keď je Andrea jediná z mamičiek, ktorá má s multioteckom dvoch potomkov, je aj jediná, ktorá sa po jeho boku objavuje takmer permanentne. Musí mať obrovskú trpezlivosť, keď mu prepáčila iné ženy a prudko sa rozrastajúcu rodinku. 

Nie je dávno, čo sa prevalila informácia, že Boris Kollár bude mať desiateho potomka. Mamičkou je tentokrát Barbora Balúchová, ktorá musela uniesť veľký nátlak médii v podstate sama. Boris totiž pár dní po prevalení aférky zbalil kufre a deti a odišiel dovolenkovať na Miami bez Barbory! Spoločnosť mu robili 3 deti, z toho práve 2, ktoré má s bývalou playmate Andreou Heringhovou.

To, že Andrea odcestovala za Borisom, je veľkým prekvapením. Samozrejme, dôvodom sú určite aj deti. No má silný žalúdok, keďže je považovaná za oficiálnu Borisovu partnerku a on napriek tomu plodí deti naďalej.

[sociallocker]Po zverejnení informácie o tehotnej Barbore Balúchovej si Andrea pridala na sociálnu sieť status: „Najlepšia pomsta je ísť šťastne ďalej, karma za vás všetko vybaví.” Vtedy sme ešte presne nevedeli, ako to myslí. Avšak dnes sa dá povedať, že to bol zámer ukázať, že ak aj Boris má hárem žien, ona je číslo jedna. Fotku, ktorú aktuálne zverejnila okomentovala: „Niet nad dobrého priateľa.“ Nám však tento komentár nepasuje, až príliš sa k sebe majú. Fotku si môžete pozrieť TU.

Zdá sa, že Andrea je poriadne odolná a Borisa sa napriek všetkému nevzdá. Uvidíme, ako sa situácia ďalej vyvinie, veď okolo multiotecka je vždy poriadne rušno.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]