Multiotecko Boris Kollár (51) sa každú chvíľu opäť stane otcom dieťaťa, ktoré porodí bývalá superstáristka Barbora Balúchová. Zdá sa, že s jej tehotenstvom prichádzajú na Borisa nevšedné chúťky.

[sociallocker]Andrea Heringhová (35) je stálicou po boku multiotecka Borisa Kollára a nevzdáva sa ho napriek faktu, že Boris si pomaly s každoročnou pravidelnosťou zaobstará nového potomka. Ženy sú, zdá sa, v prípade tohoto záletníka mimoriadne trpezlivé a húževnaté a neprestávajú o neho bojovať stále nové a nové záujemkyne.

Boris však po dlhoročnom štandarde krásy, ktorý u neho evidentne predstavujú štíhle ženy, občas aj s nejakým tým chirurgickým zákrokom, výrazne mení vkus. Nedávno zverejnil na svojom profile video s plus-size modelkou, kde ospevuje jej kypré tvary: “Konečne niečo iné a po tých vychrdlinách sa mi tieto ženy naozaj páčia,” prekvapuje novým vkusom multiotecko. Nevedno, či je za zmenou jeho estetického cítenia tehotná milenka s oblým bruškom, alebo nám Boris dozrel do štádia, kedy sa mu páčia naozajstné ženy v štýle krv a mlieko.

andrea heringhova pribrala

Nech je to už akokoľvek, Andrea stojí vždy po jeho boku a ani teraz tomu nie je inak. Na poslednej akcii Miss 2016 sa ukázala s výrazne kyprejšími tvarmi, oblými pažami aj zaobleným bruškom. Zlé jazyky tvrdia, že pribrala z loajality k Borisovej tehotnej milenke Barbore. Čo na ňu hovoríte?

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]