Redaktorka Andrea Šprochová (38) zažila pred pár mesiacmi azda najhorší zážitok v živote ženy. Vo štvrtom mesiaci prišla o bábätko a teraz o bolestivom okamihu po prvýkrát prehovorila…

Andrea Šprochová sa pred pár mesiacmi tešila spolu s manželom a dcérkou na ďalší prírastok do rodiny. Krehké šťastie ale zničil jediný okamih a sympatická redaktorka o dieťatko v štvrtom mesiaci tehotenstva prišla.

Známa tvár Markízy sa stiahla z obrazoviek aj zo spoločenského života a snažila sa podľa možností bez väčšej ujmy prežiť pekelné obdobie. Teraz sa o ňom po mesiacoch od hrozného zážitku rozhodla prehovoriť pre Nový Čas: “Som v poriadku, bol to taký ‚preplesk‘ od života, prišiel akýsi životný reset. V podstate máte niečo rozplánované do budúcnosti, no zrazu príde stopka a všetko je inak. Musíme to zvládnuť a ísť ďalej,“ priznáva redaktorka.

Andrea tiež vyzradila, že prežívala doslova neopísateľnú bolesť, akú zrejme nepraje zažiť žiadnej matke. V najhorších chvíľach, ktorými boli prvé dni od tragickej udalosti, jej bol najväčšou oporou milujúci manžel Štefan. Odhalila tiež, že si tým peklom jednoducho musela prejsť a dala voľný priebeh aj svojim emóciám: “Nepracovala som, nebránila som sa ani si poplakať, ani sa s niekým porozprávať. Kto také niečo zažil, tak vie, že sa to musí ‚odsmútiť‘,” dodáva Šprochová. Dnes vie, že je z najhoršieho vonku, no chvíľu to ešte bude bolestivá a citlivá téma. V ťažkých časoch ju podržali aj kolegovia z televízie, ktorí jej písali povzbudivé správy a zaskočili ryšavku v práci.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram