Redaktorka Markízy Andrea Šprochová (38) si spolu s manželom Štefanom Šprochom (40) prešli peklom, keď pred mesiacom prišli o vytúžené bábätko. Po niekoľkých týždňoch má ale sympatická červenovláska konečne dobré správy…

Andrea Šprochová si pred mesiacom zažila jednu z najhorších vecí, aké sa môžu žene prihodiť. V štvrtom mesiaci tehotenstva prišla o svoje vytúžené bábätko, na ktoré sa spolu s manželom a ich 5-ročnou dcérkou tešili. Ranu osudu niesla veľmi ťažko a na čas sa stiahla z pracovného života.

Teraz má ale pre fanúšikov konečne dobré správy. Po mesiaci sa totiž opäť vrátila do práce: „Andrea sa od decembra vrátila k svojej práci v Televíznych novinách a Teleráne. Štefan pracoval bez prestávky,“ potvrdil Novému Času hovorca TV Markízy Michal Borec novinku.

Samotná redaktorka začala na sociálne siete rovnako pridávať pracovné príspevky a pred pár dňami potešila aj jedným osobným, ktorý dáva tušiť, že sympatická červenovláska sa dostáva z najhoršieho: „Pomaly sa vraciam do života a aj moje vlasy sú vďačné… už potrebovali pomoc,“ píše na svojom profile vedľa fotografie s vynoveným účesom. Prajeme veľa síl!

Andrea Šprochová sa vracia do života
Pred pár dňami začala opäť pracovať
Najväčšou oporou je jej rodinka

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram