Muž, ktorého dobre poznali mnohé modelky sa rozhodol ukončiť svoj život. Nikto tomu nerozumie, nič nešťastiu totiž nenasvedčovalo.

Celebritný český fotograf Václav Širc ukončil svoj život skokom z okna, informuje Blesk. Pred objektívom mával pravidelne viaceré krásky, medzi ktoré patrila aj slovenská modelka Andrea Verešová. „Skočil z okna z piateho poschodia. Jeho priateľka vôbec nechápe, prečo to urobil. Mali naplánovanú a snáď aj dokonca zaplatenú dovolenku,“ povedala pre český portál osoba z okolia fotografa.

Martina Fejfarová z polície potvrdila, že na ulici v noci z druhého na tretieho marca našli telo muža narodeného v roku 1976. “Všetko nasvedčuje tomu, že sa jednalo o pád z domu. S ohľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nebudeme poskytovať žiadne ďalšie informácie,“ povedala pre Blesk.

Ľudia z jeho okolia ani modelky tomu nedokážu uveriť. Dôvod nie je známy, hovorí sa o nešťastnej láske i zdravotných problémoch. Odísť z tohto sveta však pravdepodobne neplánoval dlho, pretože si ešte aj pár dní pred smrťou plánoval pracovné záležitosti.  To, prečo sa však rozhodol predčasne ukončiť svoj život vedel možno iba on. Ľuďom však zostal v srdci a zdá sa, že všetci ho pokladali za veľkého profesionála i dobrého človeka. Na sociálnej sieti je množstvo smutných odkazov.

“Zomrel úžasný fotograf a zároveň skvelý človek. Nikdy nezabudnem na tie super fotenia, ktoré som vďaka tebe zažila!,” povedala modelka a moderátorka Hana Mašlíková. “Rozdal si tu mnoho radosti a úsmevu. Bol si jednou zo skutočne čistých duší. Vážim si, že som mohla byť tvojou kamarátkou. Naučil si ma toho veľa,” napísala herečka Olga Lounová.

Zdroj: blesk.cz | Video: Facebook | Foto: pixabay.com