Slovenská modelka Andrea Verešová sa nebojí ukazovať svoje prednosti na verejnosti a zrejme aj z tohto dôvodu ju na sociálnej sieti sleduje viac ako 300-tisíc fanúšikov. Patrí tak medzi krásky, ktoré môžu využiť svoju slávu na ponúkanie rôznych produktov. Najnovšou reklamou však mnohých poriadne rozčúlila.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Andrea Verešová miluje módu a na prehliadkových mólach je ako ryba vo vode. 38-ročná kráska rozhodne patrí medzi najkrajšie ženy česko-slovenského šoubiznisu, vďaka čomu zaujíma mnohé spoločnosti, ktoré sa snažia aj prostredníctvom slávnych osobností upozorniť na svoj produkt.

Dvojnásobná mamička sa tak stala tvárou kozmetických či odevných značiek. Najnovšie sa však rozhodla propagovať vybranú značku alkoholického nápoja, tequily. ,,Ak existuje zdravé, dokonca liečivé pitie, tak je to určite tequila z modrej agáve. Má blahodarné účinky na organizmus. Vedeli ste napríklad, že tequila lieči vysoký krvný tlak, cukrovku, osteoporózu, zrýchľuje metabolizmus, a dokonca sa po nej chudne,“ napísala Verešová k fotke, kde pózuje s fľašami zázračného elixíru.

Fanúšikovia však nad príspevkom modelky neveriacky krútili hlavou. ,,Áno, áno, alkohol má fakt blahodarné účinky. Napríklad taká cirhóza, to je úplná slasť pre telo,“ ironicky poznamenala jedna z dám. ,,To už je naozaj cez čiaru, za prachy fakt všetko. Preboha!“ reaguje rozčarovaná žena. Negatívne komentáre sa však natoľko hrnuli, že Andrea nakoniec reklamu na alkohol vymazala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial  |  Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, YouTube/Sajfa