Slovenská modelka Andrea Verešová si podľa najnovších informácií zahrá v ďalšom slovenskom filme. Pre dvojnásobnú mamičku to nie je žiadna novinka, doteraz sa už dokázala premeniť na niekoľko filmových postáv. Tentokrát však nepôjde len tak o hocijaký film – hovoríme totiž o pokračovaní jednej z najúspešnejších slovenských snímok!

Andrea Verešová je na Slovensku známa už od roku 1999, kedy zvíťazila v súťaži Miss Slovensko. Odvtedy sa jej vďaka príťažlivému vzhľadu podarilo prebojovať na popredné pódiá domáceho aj svetového topmodelingu. Dnes už dvojnásobná mamička dcérky Vanessy a syna Daniela Tobiáša stále prezentuje Slovensko v zahraničí, no nepohrdne ani príležitostnou úlohou vo filme.

Slovenská modelka Andrea VerešováSvojho prvého nakrúcania sa modelka zúčastnila v roku 2004, keď si vo filme Princ a ja zahrala postavu priateľky princa Eddieho. V hereckej kariére pokračovala v roku 2006. Vtedy ju do hereckej role obsadil režisér českej komédie s názvom Panic je nanic. Okrem toho si zahrala aj v seriáloch Svadby v Benátkach Miesto zločinu Plzeň. Dnes sa však môžeme tešiť na Verešovej prítomnosť v pokračovaní filmu, ktorý počas Vianoc neodmysliteľne patrí na slovenské televízne obrazovky. Podľa najnovších informácií totiž stvárni postavu kňažnej v slovenskej Perinbabe 2.

Andrea VerešováPre Andreu to teda bude výzva, keďže na pokračovanie známej rozprávky čaká už celé Slovensko. Podľa jej slov bude náročné zladiť súkromný život, prácu modelky a nakrúcanie filmu, no na príležitosť sa veľmi teší. Vlastným deťom dokonca neprezradila, že bude vo filme účinkovať. Bude to tak pre nich vraj prekvapenie.

Perinbaba 2

Nakrúcanie pokračovania kultovej rozprávky sa začalo túto zimu. Režisér Juraj Jakubisko prezradil, že jeho zámerom je najmä pokoriť mýtus o tom, že pokračovanie filmu nikdy nie je také dobré, ako jeho prvá časť. Z hľadiska hereckého obsadenia sa rozhodol naozaj zaujímavo, a do filmu vybral zástupcov viacerých krajín, vrátane Poľska a Nemecka. Najväčším prekvapením je snáď to, že hlavné predstaviteľky Perinbaby a Zubatej si zahrajú aj v jeho pokračovaní aj napriek tomu, že už nežijú. Režisér totiž uviedol, že technika, ktorú má pri nakrúcaní k dispozícii, mu dovoľuje zobraziť ich vo filme akoby boli živé.

Záber z nakrúcania Perinbaby 2
Nakrúcanie Perinbaby 2 začalo túto zimu. Vľavo režisér Juraj Jakubisko (78) a vedľa neho herec Lukáš Frlajs (25).

Dejovo pôjde o pokračovanie príbehu prvej časti. Jedinou pôvodnou herečkou vo filme ostáva predstaviteľka Alžbetky, Petra Vančíková. Jej syn, Lukáš, stvárnený Lukášom Frlajsom, sa vydá do sveta. Na ceste ho budú sprevádzať rôzne dobrodružstvá, odlišné od tých, ktoré sme mali možnosť vidieť v prvom diele. Režisér Jakubisko sa do nakrúcania vrhol s entuziazmom a kvôli Perinbabe prerušil dokonca vedľajší projekt, ktorý mal počas nakrúcania rozrobený. Veríme, že film prekoná očakávania a ponúkne nám možnosť vrátiť sa do detských čias.

Zdroj: Cas.sk, Pravda.sk, Pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook