Modelka Andrea Verešová nepochybne patrí k najkrajším ženám Európy. Kým väčšinu roka cestuje rodina bývalej Miss Slovensko 1999 po celom svete, sú aj chvíle, kedy si užívajú sladké pohodlie domova v obyčajných pyžamách so strapatými vlasmi.

38-ročná modelka Andrea Verešová, ktorá mala iba prednedávnom úraz na českých horách, je okrem iného najmä manželkou a mamičkou dvoch detí. Počas svojej kariéry už neraz dokázala, že rozhodne nepatrí medzi hanblivky a svoje božské krivky odhalila i pred objektívom fotoaparátu. Či už to boli intímne zábery vo vani alebo množstvo pikantných snímok z dovoleniek, tentokrát jedna z najkrajších missiek trochu povolila.

Na sociálnej sieti zverejnila snímku so svojimi deťmi Vanessou a Danielom, s ktorými si užívali obyčajný víkend, pohodlie postele a pyžama. “Zbožňujeme nedele, keď nič nemusíme, nikam necestujeme, netrénujeme, nemusíme na závody a môžeme celý deň iba odpočívať a váľať sa v posteli. Je to pre nás celkom vzácne. O to viac si to užívame… A ako to máte vy? Mávate niekedy pyžamové dni?” pýta sa fanúšikov krásna modelka. A vy musíte uznať, že z jej dcéry rastie skutočne nádherná teenagerka!

Zdroj: Instagram/ andreaveresovaofficial