Slovenská modelka Andrea Verešová rozhodne patrí medzi najkrajšie ženy sveta, pričom svoj módny vkus prezentuje na mólach, sociálnych sieťach či v televízií. Niet sa čo čudovať, že sa rovnakým spôsobom snaží ukazovať aj svoje deti. Najnovšie sa pochválila svojou dcérkou, pričom si na jej adresu dovolila nemiestnu poznámku.

Topmodelka o dva roky oslávi okrúhlu štyridsiatku, pričom by len málokto uveril, že je matkou dvoch detí. Syn Daniel má desať rokov a dcérka Vanesska čoskoro oslávi sladkých dvanásť. S dcérkou sa najnovšie pochválila aj na sociálnej sieti, pričom fanúšikom okamžite udrelo do očí, aká z nej vyrástla krásna slečna .

Na mieste tak bola otázka, či sa dievčina plánuje stať modelkou a pôjde tak v šľapajach svojej známej mamy. Andrea na otázky zvedavých dám však zareagovala celkom neľútostne. ,,Myslím, že ani postava už nebude na to dostatočne formovaná, aby sa mohla modelingu venovať,“ verejne ponížila vlastnú dcérku.

Verešová sa situáciu snažila zachrániť tvrdením, že Vanesska nemá záujem o modeling, no miluje šport a umenie. Český denník Blesk však oslovil detského psychoterapeuta, ktorý k vyjadreniu bývalej Miss Slovensko z roku 1999 zaujal jasné stanovisko. ,,Špeciálne v tomto veku to môže byť extrémne zraňujúce. Podľa mňa je na mieste aj ospravedlnenie, a to aj vo vzťahu rodič – dieťa,“ uviedol Miloslav Čedík pre blesk.cz.

Vanesska sa namiesto modelingu venuje snowboardingu

Zdroj | Foto: topky.sk, Instagram/andreaveresovaofficial