Slovenská modelka Andrea Verešová rozhodne patrí medzi najkrajšie ženy na svete. V spoločnosti sa aj z tohto dôvodu predvádza vo vyzývavých šatách so širokým úsmevom. Tentokrát však neváhala využiť panorámu Vysokých Tatier pre prezentovanie jej tela.

Celá rodina Verešovej obľubuje lyžovanie, pričom dcére Vanesske ide veľmi dobre aj snowboard. Posledné zimné dni si preto užívajú na Štrbskom plese. Na sociálnej sieti však prezentuje opäť predovšetkým seba, keďže si je vedomá svojich kvalít.

Pohľad na hory, ktoré patria k najkrajším skvostom Slovenska zrejme vyvolali v modelke melancholickú náladu. ,,Všimnite si, ako príroda, rastliny a stromy rastú v tichu. Všimnite si, ako sa nebo, slnko a mesiac nečujne pohybujú. Aj my potrebujeme ticho, aby sme sa mohli dotknúť duše…“ napísala k fotke.

Jej dojemné slová však majú poriadny háčik, keďže Andrea nezabudla na fotke vystrčiť svoj zadok. Pri ďalšej fotke mala zase výstrih, ktorý nič nenechal na predstavivosť. ,,Chce upútať pozornosť len na seba a na svoje nahé telo a nie prírodu. Že stromy a rastlinky. Trapas, dievča. Úplný trapas!!“ napísala jedna z mnohých fanúšikov, ktorí buď kritizovali alebo sa smiali nad jej príspevkami. Je teda otázne, koľko ľudí si všimlo prírodu, ktorú tak prezentovala a či nezablúdili očkom niekam úplne inde.

Celú fotku si môžete pozrieť —TU— a —TU—!

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram