Známy zabávač sa po rozvode s exmanželkou Editou striedavo stará o ich dve spoločné dcérky. Aj on sa tak musí zaoberať výchovou dospievajúcich dievčat, pričom je viac než jasné, že ich drží poriadne nakrátko.

Andrej Bičan sa spoločne so svojou výrazne mladšou priateľkou Michaelou stará o 13-ročnú Aničku a 10-ročnú Ninku, pričom zabávač má ešte dospelého syna Michala. Hviezda relácie 5 proti 5 sa tak tiež zaoberá obľúbeným ,,nešvárom“ mladých, ktorým je internet a hlavne sociálne siete.

V mnohých rodinách sa situácia zhoršila po zavretí škôl v dôsledku pandémie koronavírusu. Dlhodobé vysedávanie pred počítačom či pozeranie do mobilu vyriešil moderátor veľmi rázne. ,,U nás je to tak, že máme zapnuté wi-fi od-do. Trebárs od 9 ráno do 18 večer. Potom ho jednoducho vypnem, vypnem router a už sa na internet nedostanú,“ vysvetlil Bičan pre sarm.pluska.sk, pričom rovnaký trik odporúča aj ďalším rodičom.

Rodák z Bratislavy sa tak môže otvorene porozprávať so svojimi dcérami bez toho, aby sledovali sociálne siete. 46-ročný zabávač je taktiež obozretný, keďže sa na internete schovávajú aj se*uálni predátori, ktorí využívajú falošné profily s cieľom priblížiť sa deťom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Andrej Bičan Fun page, TV Markíza