Nová slovenská verzia šou, Tvoja tvár znie povedome už zarezonovala aj v zahraničí. Svedčí o tom komentár Samanthy Fox, ktorú práve v nedeľu parodoval Andrej Bičan! Jeho výkon nenechala bez povšimnutia a okomentovala ho na Instagrame.

[sociallocker]Každú nedeľu sa zídu slovenskí umelci, aby nás prostredníctvom televíznych obrazoviek zabavili parodovaním iných celebrít. Inak to nebolo ani v nedeľu, 27.3., kedy Andrej Bičan stvárnil svetoznámu Samanthu Fox. A táto premena dopadla naozaj na výbornú. Samantha zareagovala aj na Instagrame: „Veľmi dobre, ale na kolená si šiel príliš skoro,” okomentovala výkon nášho moderátora. „Videla som vašu šou na youtube. Veľmi dobre. S láskou Sammy,” dodala v ďalšom príspevku, informovali o tom topky.sk.

bican

Takto sa pre topky.sk vyjadril Andrej Bičan: „Je to výborný pocit, keď ten, koho stvárňujete, si to pozrie, usmeje sa nad tým a pochváli vás. Skôr jej to niekto podstrčil a ukázal, ale je to výborné, keď cez 4 krajiny sa spojíte s niekým, kto bol veľká hviezda 80. rokov a podľa mňa ešte stále je.”

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram [/sociallocker]