Andrej Bičan je obľúbeným moderátorom a zabávačom. V minulosti sa na istý čas udomácnil v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome ako súťažiaci i porotca, avšak jeho materskou televíziou vždy bola RTVS. Tomu je nateraz koniec!

Novým šéfom verejnoprávnej televízie sa stal Ľuboš Machaj, pričom po zvolení do funkcie avizoval, že plánuje urobiť poriadky. Tak sa aj stalo, keďže niektoré známe osobnosti pred kamerou skončili a najnovšie dostali stopku aj obľúbené programy. Nedávno dokonca bola zverejnená informácia, že televízna stanica Trojka k 30. novembru ukončuje vysielanie.

Pozornosť programového manažmentu i samotného riaditeľa RTVS sa upriamila aj na rodinnú reláciu 5 proti 5, ktorú Andrej Bičan moderuje už neuveriteľných 14 rokov. Tomu je však koniec! ,,Áno, naposledy sme nakrúcali nové diely v máji tohto roka. Aktuálne sa vysielajú reprízy. Nové časti nenakrúcame. Od budúceho roka sa teda nové diely 5 proti 5 na obrazovke neobjavia,“ potvrdil moderátor pre magazín Šarm.

Vyštudovaný herec si momentálne užíva voľno a zdá sa, že na vedenie televízie nezanevrel. ,,Necítim negatívnu emóciu, že sa takto nové vedie rozhodlo a držím im palce, aby za obľúbenú šou našli úspešnú náhradu,“ dodal Bičan. Podľa dostupných informácií má byť náhradou za rodinný program zábavná šou s názvom ,,Traf to“, ktorú bude moderovať herec Juraj „Šoko“ Tabáček.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: FB/5 proti 5