Pred pár dňami Andrej priznal, že kvôli šou Tvoja tvár znie povedome má pretrvávajúce zdravotné problémy. Teraz však prezradil aj to, že už roky má vážnu chorobu!

Pred pár dňami sme informovali o zdravotných ťažkostiach, ktoré mu spôsobilo natáčanie šou Tvoja tvár znie povedome. Viac informácii TU. Teraz sa priznal k vážnej chorobe, ktorou trpí už roky. Všetko odhalila televízna obrazovka a pozorné oči divákov. Bičan má na tele nepekné podkožné hrbolce. „Takýchto kožných anomálií mám na tele veľa,“ priznal pre Nový Čas nešťastný Bičan. Dodal, že ich má asi od osemnástich rokov. Keď si ich naposledy rátal, napočítal ich až 27.

Andreja trápia podkožné výrastky už od osemnástich rokov

Nejde však iba o estetickú záležitosť, Andrejovi môžu tieto výrastky spôsobiť aj vážnejšie problémy. „Pri veľkom počte týchto hrčiek hrozí, že sa niektorá môže zmeniť na zhubný nádor. Nejde o rakovinu, ale o sarkómy, ktoré sú horšie ako samotná rakovina,“ povedal pre Nový Čas chirurg Ivan Matejčík. Moderátor bude musieť byť pod dohľadom odborníkov pravdepodobne celý život.

Kolo, kde hral Samanthu Fox mu spôsobilo vážne problémy. Z balónov naplnených ľadovou vodou má dodnes následky

„Najprv mi to veľmi prekážalo a bol som vo fáze, že som sa zameriaval na to, čo si ľudia myslia, takže som si ich dával rezať,“ povedal o svojom trápení. Teraz si už dáva podkožné hrbolce každoročne kontrolovať a keď sa zistí, že je to nebezpečné, tak sa niečo odreže, dodal Bičan.

Andreja pokladajú za najväčšieho zabávača v šou

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook / Tvoja tvár znie povedome