Andrej Bičan sa na televíznych obrazovkách objavuje už nejaký ten rok, pričom je jedným z našich najlepších a najpopulárnejších zabávačov. Jeho zmysel pre humor je však veľmi špecifický, čo potvrdil aj pri porotcovaní v najnovšej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome.

Andrej sa v úvode relácie stal súčasťou predstavenia Martina Nikodýma, ktorý fantasticky stvárnil českého speváka Ivana Mládka. Od tohto momentu sa Bičan zrejme preorientoval na iné storočie, keďže jeho komentáre k ďalším súťažiacim boli viac ako zvláštne, v mnohých prípadoch doslova trápne.

Ostrieľaný moderátor sa však poriadne rozohnil po vystúpení Juraja Loja, ktorý sa prevtelil do speváka skupiny The Clash. Andrej sa rázne postavil a pred celým národom poriadne naložil trojici spevákov. Alkohol a drogy do telky nepatria, ani Jadranka, ani Božanka a nepatrí do nej ani Martin Jakubec, ani žiadne nováčiny, ktoré nám prinášajú takéto ťažké srdcové stavy,“ kričal Bičan, pričom jeho kolegovia boli z jeho prejavu poriadne v rozpakoch.

Foto: markiza.sk, Facebook, Instagram