Andrej Danko poriadne zúri: Zrušili mu všetky jeho…!

Dátum:

V minulosti bol predsedom parlamentu, no dnes je odkázaný iba na výkriky na sociálnych sieťach či vyjadrenia v televíznych reláciách, keďže nie je súčasťou ani opozície. O to viac ho prekvapilo, keď mu jeden z denníkov poriadne klepol po prstoch a jeho priestor na medializovanie politických názorov je dnes minulosťou.

Vytvoriť si blog na denníku SME môže každý občan, pričom tak urobil aj Andrej Danko, ktorý pravidelne prispieval svojimi kontroverznými názormi na politickú situáciu v krajine. V posledných týždňoch sa vyjadroval k vojne na Ukrajine, no nesmieme zabudnúť, že má k Rusku, a konkrétne k Vladimirovi Putinovi, veľmi blízko.

Predseda strany SNS však v týchto hodinách zostal v nepríjemnom šoku, keďže celý jeho blog bol zrušený. „Cenzúra, aká je tu dnes, nemá obdoby. Hlavne, že prezidentka Čaputová a Šimečka sa striedajú v RTVS každý týždeň. Sú už tak drzí, že keď nesedia v relácii oni, tak sú tam v diskusiách ich deti,” uviedli na sociálnej sieti národniari.

Politik sa cíti byť ukrivdený a je presvedčený, že má právo na slobodu prejavu. Zrušenie jeho článkov nevie len tak predýchať a požadoval vysvetlenie. Denník SME napokon zverejnilo stanovisko k deaktivovaniu Dankovho účtu. Podľa ich verejného vyhlásenia 47-ročný rodák z Revúcej dlhodobo šíri klamstvá v súvislosti s vojnou na Ukrajine. I keď médium podporuje rôznorodú diskusiu, dezinformácie a lži nesmú byť súčasťou blogov.

Stanovisko strany SNS

Blog Andreja Danka už nenájdete

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Andrej Danko-predseda SNS  |  Foto: YT/HNtelevízia, FB/Andrej Danko-predseda SNS, blog.sme.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...