Pred pár dňami otriasol Slovenskom prípad 14-ročného Andreja, ktorý skončil dobodaný kamarátom v nemocnici. Daniela (14) medzitým sudca obvinil zo zločinu vraždy v štádiu pokusu. Tragédiu videli na vlastné oči svedkovia, ktorí zverejnili svoje hrozné výpovede.

Je tomu len pár dní, čo Slovenskom otriasol šokujúci prípad dvoch nerozlučných kamarátov. Daniel (14) a Andrej (14) síce neboli spolužiaci, no navštevovali rovnakú školu v Dubnici nad Váhom a po vyučovaní sa pravidelne stretávali na svojom mieste pred opustenou bytovkou.

V osudný deň ale nedošlo len ku kamarátskej komunikácii. Daniel totiž odrazu vytiahol na Andreja nôž a dvakrát ho bodol. Podľa informácii Nového Času je Andrej mimo ohrozenia života, no museli mu vyoperovať žlčník a zasiahnutú má aj pečeň. Daniela už stihol sudca obviniť z vraždy v štádiu pokusu a momentálne sa rozhoduje o tom, či pôjde do väzby alebo skončí s monitorovacím náramkom.

Otrasný incident videli susedia z bytovky a desivé výkriky im doteraz nedajú spávať: “Taký strašný krik som v živote nepočula. Ten bodnutý chlapec vybehol von, čupel a držal sa za brucho a strašne kričal: on ma pichol nožom,” prezradila vystrašená pani, ktorá bola s Andrejom do príchodu záchranky. Ďalšia prezradila posledné slová chlapca pred prevozom do nemocnice: “Teta, pravda nezomriem. Ja ešte nechcem zomrieť. Utešovala som ho, že nezomrie, ale bolo to strašné,“ spomína na chvíle hrôzy, ktoré navždy zmenili život najmä dvom neplnoletým chlapcom.

Na tomto mieste došlo k incidentu školákov

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Joj