Andrej Bičan ostane počas moderovania zábavnej rodinnej relácie 5 proti 5 ako obarený. Na scéne sa totiž objaví jeho kolega Martin Nikodým, z ktorého si Bičan robí často žartíky.  

[sociallocker]Andrej Bičan je obľúbený moderátor a zabávač, ktorého si diváci obľúbili najmä vďaka relácií 5 proti 5 a účinkovaniu v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Moderátor je známy svojimi posmeškami na adresu kolegu Nikodýma a vždy, keď má príležitosť, neodpustí si štipľavú poznámku.

V najbližšej časti relácie 5 proti 5, ktorá sa odvysiela 20. mája, však ostane poriadne zaskočený. Po tom, ako položí súťažiacim otázku “Sto Slovákov sme sa opýtali, čo by ste radi dostali od Martina Nikodýma,” dostane namiesto odpovede nečakaný darček. Martin Nikodým sa počas tohoto momentu priplíži za Andrejom a od chrbta ho pobozká na líce. Inak výrečný Andrej Bičan ostane ako prikovaný a zo začiatku sa nezmôže na slovo. Nikodým svoj príchod vtipne okomentoval so slovami: “Neradno človeka toľko spomínať. Ani som neveril, že to takto vyjde,” pobavil sa Martin tentokrát na účet vtipálka Andreja. Celý zábavný moment si môžete pozrieť TU.

bican nikodym pomsta

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook/ 5 proti 5[/sociallocker]