Úspešný herec i podnikateľ Andrej Hryc (67), známy skôr pod menom Andy Hryc, sa v slovenskom šoubiznise pohybuje už desiatky rokov. Intenzívne sa zaujíma o verejné dianie v našej krajine a už niekoľkokrát potvrdil, že si povie svoj názor, aj keď si je vedomý kritiky.

Andy Hryc si posvietil na političku za stranu Smer-SD, Moniku Beňovú. Opäť sa totiž stala kandidátkou do európskeho parlamentu, pričom momentálne prebieha kampaň. Ostrieľaný umelec si tak zrejme pozrel návrhy známej brunetky, ktoré sa bude snažiť presadiť.

Herca však zaujalo niečo úplne iné a rozhodol sa o to podeliť na sociálnej sieti. ,,Našiel som na internete volebnú stránku “kolegyne” Beňovej. Profesionálne dobre urobená práca. Chýba však na nej táto fotografia, myslím, že je hodná zdieľania,” napísal k snímke, kde sa Monika nachádza v spoločnosti bývalého manžela Fedora Flašíka a podnikateľa Mariána Kočnera.

Kontroverzný podnikateľ je však momentálne obvinený z vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, pričom mal byť objednávateľom. Beňová sa netají faktom, že sa s Kočnerom osobne pozná, no v posledných mesiacoch sa tým rozhodne nechváli. Je však zarážajúce, že osoba na tak vysokom politickom poste bola v kontakte s človekom pochybnej povesti.

Zdroj: Facebook/Korektúra – Andrej Hryc  |  Foto: Facebook/Korektúra – Andrej Hryc, YouTube