Šoubiz Andy Hryc tvrdo naložil Sajfovi: Toto je miesto, kam patríš!

Andy Hryc tvrdo naložil Sajfovi: Toto je miesto, kam patríš!

Nie je to tak dávno, čo sa odovzdali ceny za najlepšiu slovenskú architektúru CEZAAR 2017. Moderátormi udalosti boli manželia Matej ,,Sajfa“ Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová. No ich výkon mal bohužiaľ, predovšetkým negatívne ohlasy a to aj od známeho herca.

Ceny CEZAAR sa nesú v duchu architektúry, no niektorí si myslia, že konverzácie manželov počas priameho prenosu viac pripomínali bulvárnu reláciu. No dalo sa očakávať, že Sajfa prispeje do moderovania svoj druh humoru a Veronika sa bude snažiť celý priebeh ukočírovať.

Aj napriek snahe si však dvojica vyslúžila na sociálnej sieti mnoho negatívnych recenzií. Dokonca sa ku komentujúcim pripojil aj herec Andy Hryc. „Nechápem. Tento trulo ma serie už roky. Jediné využitie tohoto nevychovaného polointeligenta, by bol asi stand up. Tam mi hlúposť a vulgárnosť neprekáža, pretože tento typ zábavy s tým priamo ráta. Mám pocit, že vo všetkých slovenských televíziách, akoby absentovala dramaturgia, alebo sa tí režiséri prenosov zo spoločenských akcií zbláznili. Nechápem,“ napísal na sociálnej sieti nahnevaný herec.

Zdroj: fakt24.sk  |  Foto: Instagram

Exit mobile version