Vo večerných hodinách médiami preletela ďalšia šokujúca informácia o konci manželstva v šoubiznise. Po Malachovskom sa rúca manželstvo aj známemu zabávačovi a producentovi Andymu Krausovi. Taktiež sa objavili špekulácie o tom, že za všetkým má byť mladá herečka z Búrlivého vína. Andy prehovoril, ako to teda je.

[sociallocker]Andy Kraus nepatrí k slovenským osobnostiam, ktoré by sa v médiách prezentovali škandálmi či inými turbulenciami v osobnom živote. Doteraz žil v navonok harmonickom manželstve s Danielou, s ktorou vychováva dve deti a všetko, vrátane jeho spovedí o harmonickom manželstve, nasvedčovalo tomu, že u Krausovcov sa ku nejakej kríze tak skoro schyľovať nebude. Opak je však pravdou.

Pre Nový Čas sám Andy priznal, že manželstvo s Danielou je v koncoch a žijú v oddelených domácnostiach: “S manželkou po vzájomnej dohode nežijeme v spoločnej domácnosti. Žiadam vás v záujme nášho súkromia a hlavne s ohľadom na naše deti, aby ste rešpektovali toto naše rozhodnutie bez ďalších otázok a zbytočných špekulácií,” dodal smutne Andy. Aj keď ešte v nedávnom rozhovore padali slová ako láska a harmónia, zdá sa, že je všetko inak.

andy kraus rozvod

Okamžite sa objavili dohady a špekulácie o tom, čo alebo kto stojí za koncom dlhoročného manželstva. Údajne sa má úspešný producent stretávať s mladou herečkou z Búrlivého vína, Natáliou Puklušovou. Tá sa k celej veci odmietla vyjadriť a Kraus akékoľvek špekulácie o tretej osobe rázne poprel: “Za týmto rozhodnutím nestojí žiadna tretia osoba ani iný vzťah jedného z partnerov. Viac sa k tejto téme ani ja, ani manželka vyjadrovať nebudeme,” uzavrel tému Andy. Čo je na týchto dohadoch pravdy a či naozaj producent randí s mladou herečkou, ukáže zrejme čas.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]