Divákmi milovaná sympatická televízna moderátorka Aneta Parišková (48) sa po vypuknutí zákernej choroby vytratila z televíznych obrazoviek a žije striedavo na Slovensku a v USA. So svojimi synmi a manželom si po náročnej liečbe dopriala zaslúžený oddych a neskutočne jej to pristane!

Pri pohľade na vždy usmiatu moderátorku Anetu Pariškovú nie je pozorovať ani náznak negatívnej emócie, i keď po turbulentnom období, ktoré zažila, by sa nebolo možno čo čudovať. Aneta po boku svojich troch synov a milovaného manžela však doslova žiari šťastím!

Najnovšie zábery ukazujú, že synom aj sebe dopriala tú najveselšiu dovolenku: “Orlando je mesto mnohých zábavných parkov, ale najobľúbenejší je určite Disneyworld. Stihli sme Animal Kingdom, Magic Kingdom, Epcot i Disney´s Hollywood Studios. Najvačšími atrakciami boli Avatar, Star Wars, ohňostroj, ale i zvieratá. Ale páčilo sa nám všetko,” opisuje Aneta.

Okrem výletu do slávneho Disneyworldu sa sympatická moderátorka vybrala s rodinou aj za zážitkami k Atlantickému oceánu! “Kŕmiť veľké ryby malými, zblízka pozorovať manatees, teda tzv. morské kravy, pri šnorchlovaní sledovať podmorský svet a vidieť sochu Ježiša umiestnenú na dne Atlantiku – to sú pre chalanov úžasné zážitky. A ja sa teším s nimi,” raduje sa Aneta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/aneta_pariskova_official