Aneta Parišková prežívala ešte nedávno svoj sen a v obklopení rodiny na čele s manželom Mirkom si uživali vzájomnú blízkosť. Koronavírus však všetko zmenil a moderátorku dostal doslova na kolená.

Aneta Parišková (46) patrí k vždy usmiatym tváram televízie JOJ a až donedávna si užívala svoju rodinku spolu s čerstvým manželom Miroslavom Polakovičom (48). Keď ho však kvôli pracovným povinnostiam viezla na letisko, odkiaľ odletel 5. marca do USA, netušila, že život sa jej obráti celkom naruby.

Kvôli pandémií koronavírusu a nariadenej karanténe totiž svojho milovaného tak skoro neuvidí. Rovnako ostala odrezaná od svojej dcérky aj moderátorka Miriam Kalisová. Prezident Trump vydal 30-dňový zákaz, počas ktorého sa obyvatelia Európskej únie nedostanú do USA, a nevedno, kedy sa manželia znova zvítajú: “Rozplakala som sa, prišlo mi to veľmi ľúto. Mirko ma upokojoval, že to zvládneme, hoci aj on bol z toho veľmi smutný,” prezradila blondínka pre Šarm.

Moderátorka tak svoju polovičku vidí len cez internet či mobil. S domácnosťou a deťmi jej navyše nemôže pomôcť ani 72-ročná a chorá mama, ktorá patrí k najohrozenejšej skupine obyvateľov. Aby toho nebolo málo, Parišková má hlavu v smútku aj kvôli svojej škôlke, ktorú prevádzkuje: “Riešim, čo ďalej s mojou škôlkou, ktorú som na základe nariadenia vlády tiež musela zatvoriť,” dodáva smutne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram/aneta_pariskova_official, Televízia JOJ