Obľúbená jojkárska moderátorka Aneta Parišková prežila pred dvomi rokmi poriadne náročné chvíle. Počas pandémie sa od lekárov dozvedela šokujúcu diagnózu rakoviny a pod dohľadom odborníkov podstúpila chemoterapiu. Po polročnej odmlke sa ukázala fanúšikom.

Sympatická blondínka (49) z obrazoviek sa pred dvomi rokmi dozvedela krutú správu od lekárov. Tí jej po tom, ako si objavila na tele zväčšené uzliny, diagnostikovali rakovinu a moderátorka začala pod dohľadom odborníkov s chemoterapiou. Situácia bola pre Anetu Pariškovú o to náročnejšia, že všade platili prísne protipandemické opatrenia a milovaný manžel Miroslav s deťmi jej tak mohli len prísť zakývať cez okno.

Známa tvár JOJky sa však napokon nepoddala a aktuálne sa môže považovať za vyliečenú. Aneta sa dokonca ukázala aj na obrazovkách, kde používala parochňu. Medzičasom musel rovnaký boj zvádzať aj jej príbuzný, ktorý mal len 22 rokov. Rovnako ako moderátorke sa mu však podarilo nad rakovinou zvíťaziť.

Svojim verným fanúšikom sa pritom Aneta naposledy ozvala na sociálnej sieti v januári tohto roka a potom sa na dlhšiu dobu odmlčala. O to väčšiu radosť mali, keď sa pred pár dňami verejnosti prihovorila z Tatier, kde si s manželom užívajú krásy prírody a vzájomnú lásku. „S milovaným manželom v milovaných Tatrách. Som vďačná za tento darček k mojim narodeninam. A ďakujem aj vám všetkým za milé slová a blahoželania,“ napísala Aneta k záberom, na ktorých vyzerá mimoriadne spokojne a šťastne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/aneta_pariskova_official